ZESTAW PAKOWY Taśma PP Karton, Napinacz, Klamerka

Taśma polipropylenowa to najpopularniejsza forma zabezpieczania palet z towarem. Taśma charakteryzuje się bardzo dobrym parametrami, nie rozciąga się pod wpływem obciążenia. Taśmę należy łączyć za pomocą klamerek drucianych lub zapinek blaszanych zaciskanych o rozmiarze 12-14 mm. Taśma nadaje się oczywiście do zgrzewania za pomocą urządzeń automatycznych i półautomatycznych.
 

239,90 zł (netto)
Zamiast 256,90 zł
Ten pakiet zawiera
Opis

Taśma polipropylenowa (PP) to najpopularniejsza forma zabezpieczania palet z towarem. Taśma charakteryzuje się bardzo dobrym parametrami, nie rozciąga się pod wpływem obciążenia. Taśmę należy łączyć za pomocą klamerek drucianych lub zapinek blaszanych zaciskanych o rozmiarze 12-14 mm. Taśma nadaje się oczywiście do zgrzewania za pomocą urządzeń automatycznych i półautomatycznych.
  
Parametry techniczne taśmy
• Szerokość: 12 mm
• Grubość: 0,55 mm
• Długość: 2500 m
• Kolor: biały
• Średnica wewnętrzna tulei:  200 mm
• Siła zrywająca (min.): 1350 N
• Jakość:  bardzo dobra

Szczegóły produktu

Opis

Szerokość
12 mm
Grubość
0,60 mm
Kolor
Biały
Wytrzymałość
1550-2000 N
Produkty powiązane
399,00 zł (netto)
Napinacz MIP-370  - ręczne urządzenie do spinania ładunku taśmą poliestrową oraz polipropylenową z użyciem zapinki drucianej lub plastikowej. Wersja Premium - bardzo trwała i dobrze wykonana (produkcja USA)
89,00 zł (netto)
Zapinka blaszana do łączenia taśm PP i PET o szerokości 13mm – jest to specjalnie zagięta blaszka do zaciskania na taśmach PP i PET przy użyciu paskowacza, który zagniata zapinkę na dwóch końcach taśmy gwarantując...
89,00 zł (netto)
Klamerka druciana – jest to spinacz zaciskowy wykonany  grubego i odpowiednio sprężystego drutu. Popularnie nazywane spinaczami zaciskowymi CB. Zapewniają pewne połączenie taśmy. Opakowanie zawiera 1000 sztuk klamerek.
128,00 zł (netto)
Napinacz - ręczne urządzenie do spinania ładunku taśmą poliestrową oraz polipropylenową z użyciem klamerki drucianej lub plastikowej. 
104,90 zł (netto)
Taśma polipropylenowa to najpopularniejsza forma zabezpieczania palet z towarem. Taśma charakteryzuje się bardzo dobrym parametrami, nie rozciąga się pod wpływem obciążenia. Taśmę należy łączyć za pomocą klamerek...

Settings

Menu